Гарантія

Умови гарантії.

Гарантія на меблі поширюється протягом 24 місяців, та 12 місяців на меблеву фурнітуру при умові виконання правил експлуатації корпусних меблів.

Виробник залишає за собою право не виконувати безкоштовного гарантійного ремонту, якщо маємо випадок порушення використання меблів, невиконання правил описаних в пунктах 2,3 умов гарантії.

Корпусні вироби знімаються з гарантійного обслуговування в нижче наведених випадках: 

- якщо виріб (меблі) мають сліди стороннього (навмисного або випадкового) втручання, або явне намагання  самостійного ремонту;

- якщо були внесені зміни в конструктив меблів; 

- якщо меблі використовувались в умовах, для яких вони не були призначені,  або в невідповідних зі своїм цільовим призначенням, а також з порушеннями правил експлуатації корпусних меблів.

Гарантія на корпусні меблі не поширюється на наступні дефекти та несправності:

- пошкодження механічного характеру;

- пошкодження, які виникли внаслідок потрапляння на поверхню меблів їдких рідин, речовин, довготривалої дії вологи яка привела до деформації меблів;

- пошкодження, які виникли з причини пожежі, стихій, побутовими факторами;

- пошкодження,  які виникли  з причин невідповідності будівельним стандартам стін, підлоги, стелі.

Гарантія не поширюється на регулювання фасадів меблів (шафа-ліжко, шафа-купе, навісні шафи), якщо меблі змонтована в приміщенні, яке не відповідає рівню підлога-стеля.

Гарантія  не поширюється у випадку, коли геометрія приміщення, де виконується монтаж придбаних за цим Договором меблів, має похибки геометричної форми, а саме: нерівність, випуклість, вгнутість, не паралельність стін, підлоги та стелі, трапецієвидна форма стін відносно підлоги чи стелі, кути приміщення мають не 90 градусів, що фізично унеможливлює монтаж меблів без зазорів між частинами меблів та стінами приміщення, виконавець не несе відповідальності за щілини та їх нерівномірність, що залишаються між стінами та частинами меблів, а також за регулювання фасадів чи розсувних дверей та виставлення однакових зазорів між ними.

При виявленні дефектів і невірного функціонування меблів звертатися до  виробника в найкоротший час, щоб не допустити більш серйозних поломок.

Виробник не несе відповідальність за можливі збитки майна та здоров’я клієнта та третім особам внаслідок експлуатації меблів.

Клієнт ознайомлений з роботою механізму трансформації представники компанії надали повну інформацію про його користування, що засвідчується підписами замовника та представниками компанії.

Пошкодження меблів та фурнітури механічного характеру, такі як, згинання механізмів, відривання елементів кріплення, механічні ушкодження частин меблів ДСП завдані в результаті недотримання правил експлуатації не є гарантійним випадком. Ремонт ціх пошкоджень та заміна механізмів в таких випадках здійснюється за рахунок замовника.

Гарантія не поширюється:

Якщо зборка, монтаж або ремонт меблів виконувався не представником виконавця, через що товар і одержав механічні ушкодження.

При відсутності оригіналу документу, що підтверджує факт придбання товару у виконавця.

При розбуханні деталей у результаті дії води або іншої рідини.

Гарантія не поширюється на регулювання механічних елементів(петлі, направляючі, фурнітура для підйому фасадів, розсувні системи, тощо),  що можуть втрачати оптимальне регулювання, яке зумовлене нормальним спрацюванням у процесі використання.

Гарантія не поширюється на електронні прибори вбудовані в меблі (блок живлення, вимикач, світильник, розетка)

Меблі ушкоджені в результаті стихійного лиха.

На кріплення шафи-ліжка до стіни.

Правила догляду та експлуатації меблів

Призначення виробу. Корпусні меблі призначені для роботи та зберігання. Вироби встановлюються в житлових і громадських приміщеннях, приймальнях, офісах.

Наявність запаху після розпакування та монтажі не є загрозою для життя.

Матеріали, використані при виготовленні меблів, сертифіковані відповідно до їхньої екологічної безпеки.

Меблі рекомендується зберігати та експлуатувати в провітрюваному приміщенні з температурою повітря від +2 до +30 С і відносною вологістю повітря від 45 до 70%.

Меблі повинні бути захищені від попадання прямих сонячних променів, їх не слід розміщувати поблизу опалювальних приладів, сирих і холодних стін щоб уникнути погіршення зовнішнього вигляду й експлуатаційних властивостей.

Не слід ставити на меблі гарячі предмети без теплоізоляційної підставки.

Будь-які поверхні меблів необхідно берегти від ударів твердими предметами ,щоб уникнути появи подряпин, вм'ятин, тріщин.

Не рекомендується ставити на меблі гострі, важкі предмети, піддавати меблі ударним навантаженням. Не допускається виконання робіт, пов’язаних з механічними впливами на покриття (нарізка овочів, відбивання м'яса й т.п.). Всі роботи гострими предметами виконувати тільки на спеціальних обробних дошках.

Поверхні деталей меблів варто оберігати від попадання вологи, лугів, розчинників ,щоб уникнути розбухання каркасів, фасадів і стільниці, відклеювання крайок на бічних поверхнях.

У процесі експлуатації меблів можливе ослаблення кріплень, при необхідності варто підтягти гвинти, шурупи, болти, гайки.

Пил з поверхонь видаляється м'якою сухою тканиною (фланель, плюш).

Для освіження поверхонь, зняття з них різних забруднень, плям від рук можна користуватися невеликою кількістю мильного розчину, після чого обов'язково протерти сухою тканиною, але не частіше 1 разу на місяць.

При експлуатації виробів, що мають скляні двері, полки й дзеркала, необхідно пам'ятати, що експлуатація скловиробів і дзеркал із тріщиною пов’язана з ризиком одержання травми.

Скляні полки навантажувати не більше 7 кг кожну. Насамперед, варто пам'ятати, що скло є тендітним матеріалом, і тому елементи з нього можуть розбитися у випадку динамічного (удар, падіння) або статичного (зайве навантаження, геометричний перекіс) фізичного впливу. Акуратно закривайте дверцята гарнітурів, не перевантажуйте полички , оберігайте скляні поверхні від контактів із твердими важкими предметами. Для чищення використовуйте спеціальні засоби для скла. Не застосовуйте засоби, що володіють абразивними властивостями, а також не використовуйте губки з робочим покриттям з металевого волокна або стружки.

При експлуатації меблів, намагайтеся рівномірно розподіляти навантаження на опорні площини. Не застосовуйте зайвих зусиль при відкриванні й закриванні стулок, висувних ящиків і дощок.

При експлуатації шафи-ліжка обов’язково необхідно щодня складати ліжко в вертикальне положення. Це зумовлене тим, що пружини чи газові амортизатори, при знаходженні в постійно розжатому чи зжатому стані, розтягуються за рахунок фізичних властивостей сталі чи ущільнюючої спроможності сальників. Якщо не дотримуватись цього правила, з часом, фурнітура не буде працювати в нормальному режимі, та зусилля, яке потрібно прикладати, щоб скласти ліжко, значно зросте а також фурнітура не буде спрацьовувати на дотягування відкидної частини шафи ліжка в закритому положенні. В такому випадку складати в вертикальне положення ліжко забороняється для запобігання відкривання ліжка а також необхідно викликати спеціаліста для заміни або налаштування фурнітури.

Необхідно постійно стежити за кріпленням коробу шафи ліжка до стіни. З часом воно може послаблюватись. У випадку ослаблення кріплення, користуватись виробом категорично заборонено.

Якщо виріб призначений для зберігання предметів одягу,то його не слід використовувати для зберігання інших, більше важких предметів.

Забороняється переміщення меблів у навантаженому стані. При переміщенні бажано звільнити меблі від речей а , також від знімних полиць, ящиків.

Транспортувати меблі потрібно тільки в розібраному стані.

Корисні поради та профілактика:

Після деякого періоду експлуатації може трапитися, що якісь механічні елементи (петлі, замки, направляючі і т.п.) втрачають оптимальне регулювання й змащення. Це може виражатися в скрипі, в ускладнені відкривання дверей або висування ящиків і т.п. Однак, при цьому, все одно не слід додавати надмірних зусиль. Належна робота рухливих частин забезпечується своєчасним регулюванням петель або змащенням направляючих парафіном або аналогічним по своїх якостях засобом. При ослабленні вузлів сполучень необхідно їх періодично підтягувати. Пам’ятайте , що більшість дверей шаф і тумб можуть відкриватися тільки на 90°. Будьте обережні, при спробі відкрити двері на більший кут петлі можуть вийти з ладу.

Корпусні меблі (шафи, стелажі, передпокої, столи, тумби, і т.д.) повинні використовуватися відповідно до функціонального призначення кожного окремого предмета. Всі предмети варто розміщувати усередині шаф таким чином, щоб домогтися рівномірного розподілу навантаження по всій наявній площі та забезпечити необхідну рівновагу рухливих частин. Речі на полках рекомендується розміщувати за принципом: найбільш важкі - ближче до країв (опор), більш легкі - ближче до центру. Високі елементи (колони, багатоярусні шафи й т.д.) рекомендується більше навантажувати в нижніх секціях для забезпечення кращої стійкості цих елементів.

Під час експлуатації меблів не допускається перевищення статичного вертикального навантаження на дно ящиків (напівящиків) - більше 5 дан, на полички (шаф, стелажів) - більше 10 дан. Нормальне зусилля відкриття дверей - до 3 дан; зусилля висування ящиків (напівящиків) - до 5 дан. Примітка. Навантаженню (зусиллю) в 1 дан приблизно відповідає тиск маси 1 кг.

Меблі варто протирати сухою або просоченою спеціальними засобами м'якою тканиною (фланель, сукно, плюш, міткаль і т.п.) Рекомендується використовувати тільки спеціальні засоби для догляду за меблями, які в цей час представлені в торговельній мережі в досить різноманітному асортименті й, крім належних якостей, що очищають, володіють поліруючим, захисним, що консервує й іншими корисними якостями. У цьому випадку необхідно дотримуватися інструкцій виробників таких засобів про спосіб застосування та області (для яких поверхонь і матеріалів призначені) їх використання. Агресивні середовища та абразивні матеріали.

Не допускайте впливу на меблі агресивних рідин (кислот, лугів, масел, ацетонів і т.п.) і їхніх пар. Контакт із меблями подібних хімічно активних речовин тягне негативні наслідки, як для гарнітура, так і для Вашого здоров'я.

Варто також пам'ятати, що деякі специфічні миючі засоби можуть бути не призначені для догляду за меблями й можуть містити не припустимі концентрації деяких агресивних речовин і (або) абразивні елементи. Застосування подібних не спеціальних засобів неприпустимо!

Пам’ятайте також, що використання будь-яких абразивних засобів може безповоротно погіршити якість поверхні меблів.